GASTRO

FOODNESS PLNOHODNOTNÉ POTRAVINY PRE MODERNÉHO ČLOVEKA

foodness-plnohodnotne-potraviny-pre-moderneho-cloveka

Foodness je značka, ktorú ocení každý priaznivec zdravého životného štýlu. Zameriava sa na výrobu nápojov z kvalitných surovín. Široký sortiment Foodness naplní vaše predstavy o tom, čo znamená naozaj zdravý výrobok bez zbytočných prídavných látok a škodlivých prísad.

Foodness — výrobky BEZ…

Potravinárske výrobky sú dnes plné rôznych látok, ktoré s kvalitnými potravinami často nemajú nič spoločné. Aj preto sa Foodness  orientuje na inovácie založené na nepretržitom výskume a vývoji so zameraním na naplnenie požiadaviek spotrebiteľov. Výrobky značky sú vhodné aj pre ľudí s potravinovými intoleranciami. Ak si kúpite výrobky Foodness, môžete sa spoľahnúť, že sú vyrobené prísne BEZ:

• hydrogenovaných tukov, ktoré zvyšujú hladinu cholesterolu,

• bez pridaného cukru,

• neobsahujú GMO,

• sú vyrábané z organických surovín,

• neobsahujú lepok,

• nenájdete v nich laktózu ani mlieko.

Filozofiou značky Foodness je priniesť to správne riešenie pre každý životný štýl. V jej sortimente nájdete bohatú škálu produktov, ktoré si môžete vziať so sebou do práce, na výlet alebo na tréning. Sú vhodné aj pre tých, ktorí uprednostňujú čisto organické produkty, nekonzumujú potraviny živočíšneho pôvodu a starajú sa o svoj organizmus. Nápoje a pochúťky Foodness ocenia aj športovci a ľudia, ktorí vyznávajú aktívny životný štýl. To všetko v spojení s vynikajúcou chuťou kvalitného jedla a nápojov, ktoré si rád vychutná každý gurmán. Prísny dohľad a výber surovín zamedzuje obsah škodlivých prísad. Produkty Foodness obsahujú výťažky z prírodných surovín, ktoré prospievajú zdraviu. Nájdete v nich kurkumín, matcha tea, spirulinu, koreň maca, rakytník, zázvor, prípadne: jačmeň, ženšen a iné zdravé zložky.

Zdravé wellness nápoje

Či už sa chystáte športovať alebo vás čaká náročný deň v práci, môžete si so sebou vziať zdravé wellness nápoje Foodness. Novou energiou vás nabudia nápoje s aloe vera, aloe vera & citrón, aloe vera & zázvor. Výťažky z týchto rastlín bojujú proti únave a dodajú vám množstvo potrebných vitamínov. Máte chuť na teplý nápoj? Foodness nápoje si pripravíte pridaním horúcej vody do práškovej zmesi. V sortimente značky nechýbajú kapsule. Pripraviť si tak môžete vynikajúcu horúcu čokoládu, ovocný alebo čierny čaj aj ženšenovú kávu. Ešte stále to nenapĺňa vaše predstavy o šálke plnej zdravia? Vyskúšajte nápoj z jačmeňa, spiruliny, mandľový nápoj alebo zelenú kávu.

Chladené pochúťky pre chvíle relaxu

Jedinečná chuť a hustá, krémová konzistencia na vás čakajú v sorbete bez laktózy a gluténu. Túto pochúťku môžete pripraviť vo výrobníku na sorbet len s pridaním vody. V ponuke Foodness nechýbajú ani produkty pre tých, ktorí výrobník na sorbet doma nemajú. K dispozícii sú napríklad studené kávové krémy alebo studené mliečne kávové krémy Caffe Freda a MyKico, ktoré je potrebné len vychladiť v chladničke.

Čo so sebou na výlet?

Potrebujete zdravé občerstvenie, ktoré si rýchlo pribalíte so sebou? Foodness plnené sušienky, dusené gaštany, vynikajúce cookies so zázvorom alebo čokoládou iste naplnia vaše predstavy o dokonalej súhre zdravých zložiek a vynikajúcej chuti. V ponuke značky nechýbajú tyčinky so sezamovými a slnečnicovými semienkami aj slané chrumky a lupienky. Už viete, na ktorú z týchto dobrôt máte chuť? Ak sa neviete rozhodnúť, odporúčame vyskúšať všetky. Budete milo prekvapení rozmanitosťou ponuky a lahodnou chuťou, ktorá uspokojí všetky maškrtné chuťové poháriky.

www.caffeitaliano.sk

Share