LIFESTYLE

Máte malý balkón? Takto z neho spravíte záhradku aj oázu pohody

mate-maly-balkon-takto-z-neho-spravite-zahradku-aj-oazu-pohody

Premeňte svoj malý balkón na miesto, kde si ráno vypijete kávičku, odtrhnete rajčinu a voňavé bylinky a večer si oddýchnete s vyloženými nohami. Ako na to?

Je pravda, že terasa poskytuje oveľa viac možností realizovať sa na poli mestského záhradkárčenia a na veľkom balkóne sa nájde aj dostatok priestoru na posedenie. Nenechajte sa však odradiť rozmermi vášho balkóna! Poďte z neho spolu s nami vytvoriť vašu chutnú záhradku s príjemným oddychovým miestečkom, kde nájdete chvíľky pohody vy aj vaši blízki.

Nábytok na malý balkón

Rozloha vášho balkóna je limit, ktorý hravo prekonáte skladacím nábytkom. Dve stoličky a jeden stolík sú základ. Odporúčame vybrať si skladaciu súpravu: čo práve nepoužívate, zložíte a máte viac priestoru. Skladací stolík a stoličky poskytnú dosť miesta na sedenie aj stolovanie, variabilná lavica sa dá umiestniť do tvaru písmen L, I alebo oproti sebe. Pri výbere nábytku myslite na funkčnosť, pohodlie a kvalitu. Všetky tri požiadavky spája rozkladacie kreslo z Tchibo s úložným priestorom, ktorý slúži ako taburetka pod nohy.

Doplnky vytvárajú atmosféru

O príjemné prostredie na vašom balkóne sa postarajú doplnky. Aj vám robí ich umiestňovanie takú radosť? Obrusy, lampy, sviečky, deky, zvonkohry a ďalšie drobné dekorácie sú vašimi spoločníkmi v čase, keď si užívate sladké ničnerobenie, návštevy blízkych, alebo hoci aj prácu na balkóne a preto by mali byť presne podľa vášho vkusu. Keďže sú vystavené poveternostným podmienkam, investujte do kvality, aby vám za vaše peniaze vydržali dlhšie, než jednu sezónu.

Kam zasadiť kvety?

Než pristúpite k sadeniu balkónových rastliniek, dobre sa so svojim balkónikom zoznámte. Kedy naň svieti slnko, odkiaľ najčastejšie fúka vietor? Odpovede na tieto otázky budete potrebovať vám pomôžu vyriešiť váš oddychový kútik s bylinkami a kvetmi. Čím menej priestoru vám kvetináče zaberú na podlahe, tým viac miesta vám zostane pre váš oddych.

Navštívte obchod Tchibo, alebo kliknite na tchibo.sk a nájdete všetko, čo z vášho malého balkóna spraví príjemný oddychový priestor.

Užitočné informácie o spoločnosti Tchibo

Tchibo patrí k najväčším výrobcom kávy na svete a je vedúcou firmou na trhu praženej kávy na mnohých európskych trhoch. Tchibo je rovnako jedným z najväčších medzinárodne pôsobiacich maloobchodných predajcov. Jedinečný obchodný model spoločnosti Tchibo prepája kávovú expertízu a týždenne nové tematické kolekcie spotrebného tovaru. Svoje výrobky ponúka Tchibo prostredníctvom viackanálového distribučného systému, ktorý tvorí sieť kamenných predajní Tchibo, internetový obchod www.tchibo.sk a sieť predajných miest vo vybraných predajniach obchodných reťazcov. Spoločnosť bola založená v roku 1949 v nemeckom Hamburgu, kde má svoje ústredie.

V Slovenskej republike pôsobí prostredníctvom TCHIBO SLOVENSKO spol. s r.o. od roku 1991 v segmente praženej a instantnej kávy pod známymi značkami Tchibo, Eduscho a Davidoff Café. Od roku 2008 rozvíja TCHIBO SLOVENSKO na slovenskom trhu obchodnú činnosť zameranú na predaj spotrebného tovaru Tchibo. Každý týždeň je uvedená do predaja nová kolekcia asi 30 výrobkov na určitú tému vo výbornom pomere ceny a kvality. Témy sa v priebehu roka striedajú a postupne zahŕňajú všetky oblasti: od kuchyne cez módu, šport, elektroniku, hračky, šperky až po záhradu. Kolekcie sú limitované a predávajú sa vždy výlučne do vypredania zásob alebo obmedzenú dobu. Popri týchto týždenne nových limitovaných kolekciách ponúka Tchibo aj dizajnovú kolekciu výrobkov na pôžitok z kávy, ktorá je súčasťou stálej ponuky siete obchodov Tchibo. Tchibo nezabúda ani na milovníkov domácej kvalitnej kávy – s domácim kapsľovým kávovarom Cafissimo alebo plnoautomatickým kávovarom na zrnkovú kávu Esperto si svoju obľúbenú šálku kávy môžete dopriať v pohodlí domova rýchlo, ľahko a profesionálne.

Spoločnosť Tchibo podniká zodpovedne. Dlhodobo sa angažuje v mnohých projektoch zameraných na trvalo udržateľnú produkciu kávy, bavlny či dreva a zaistenie zodpovedajúcich pracovných a životných podmienok malopestovateľov a pracovníkov v továrňach. Aktívne pomáha riešiť otázky ako globálne otepľovanie, ohľaduplné hospodárenie s vodou, pôdou, energiami a zdrojmi, zaobchádzanie s odpadom či zachovanie biodiverzity. Zapája sa do činnosti mnohých miestnych komunít.

V prípade záujmu o ďalšie informácie kontaktujte, prosím:

Silvia Keráková                                                Michaela Hanáková

PR Consultant                                                              PR Consultant

10/10 COMMUNICATIONS                                         10/10 COMMUNICATIONS

email: silvia.kerakova@1010comms.sk                     email: michaela.hanakova@1010comms.sk

tel: 0940 601 902                                                        tel: 0907 581 582

Share