LIFESTYLE

Fashion tipy: F&F prichádza s kapsulovou kolekciou The F&F Edit od modelky Abbey Clancy

fashion-tipy-ff-prichadza-s-kapsulovou-kolekciou-the-ff-edit-od-modelky-abbey-clancy

Túto jeseň prichádza značka F&F s kolekciou „must-have“ kúskov, ktoré pripravia váš šatník do každého jesenného počasia. Kapsulová kolekcia The F&F Edit, od britskej modelky a módnej ikony Abbey Clancy, prináša kľúčové kúsky na túto sezónu, ktoré sú nadčasové, ľahko kombinovateľné a zároveň chic. Vďaka kúskom v zemitých a neutrálnych farbách bude pre vás vrstvenie a vytváranie trendy outfitov hračka. The F&F Edit je cenovo dostupná a všestranná kapsula, ktorá vás dokonale pripraví do chladnejších dní. Novú jesennú kolekciu značky F&F nájdete vo vybraných obchodných domoch Tesco od 1.10.2023.


The F&F Edit bola navrhnutá so zreteľom na štýl a nadčasovosť. Nech ste zbláznení do cargo nohavíc, alebo máte radšej elegantnejšie nohavice s vysokým pásom, každý si v novej jesennej kolekcii značky F&F príde na svoje a nájde tie pravé „must-have“ kúsky do jesenného šatníka. Kapsulová kolekcia prináša nielen elegantné a ženské kúsky, ale zároveň chic hity tejto sezóny, ako napríklad koženkové nohavice. Vďaka minimalistickému strihu a neutrálnym farbám je dokonale prispôsobená na vytváranie jedinečných harmonických kombinácii a nekonečného počtu variácii nových originálnych outfitov na rôzne príležitosti. Či už chcete byť za dámu a očariť nadčasovým elegantným outfitom, alebo môžete elegantné kúsky skombinovať s výraznejšími, a vytvoriť tak trendy outfit.

Kolekcia je ladená do neutrálnych zemitých farieb, vďaka čomu spolu kúsky skvele ladia a akokoľvek ich medzi sebou skombinujete, stále vytvoríte harmonický celok, v ktorom sa budete zaručene cítiť štýlovo. Aj tento farebný aspekt podporuje myšlienku celej The F&F Edit kapsule – maximalizovať využitie oblečenia, ktoré sa medzi sebou jednoducho kombinuje a dáva priestor na vytvorenie množstva jesenných a zimných outfitov na celú sezónu.

„The F&F Edit je moja doteraz najobľúbenejšia kolekcia… Nadčasový dizajn a kvalita celej kolekcie sa skutočne vydarila. Použité materiály sú kvalitné, príjemné na dotyk a veľmi pohodlné na nosenie aj v chladnejších dňoch, ktoré nás aktuálne čakajú,“ hovorí Abbey Clancy, ambasádorka značky F&F.

Ak máte pocit, že by váš šatník potreboval refresh a čerstvý závan štýlu, siahnite po kúskoch z novej kolekcie F&F a vyskladajte si svoju jesennú kapsulu, ktorá vás bude sprevádzať nielen touto sezónou. Novú kolekciu nájdete v F&F od 1.10.2023.

Share