LIFESTYLE

Letná sezóna zahájená s ľadovou eleganciou!

letna-sezona-zahajena-s-ladovou-eleganciou

Slovenské TOP influencerky odpálili leto vo veľkom štýle a preháňali sa na speedboatoch na Dunaji.

Známe slovenské infuencerky a ich partneri si vychutnali posledný májový deň tak ako sa patrí. S pohárom chladených bubliniek  sektu Hubert Ice Club  v elegantných bielych outfitoch pútali pozornosť okoloidúcich na nábreží.

Vyhliadka so zážitkom

V teplý májový podvečer sa známe tváre nalodili na luxusné speedboaty zo slovenskej firmy Boataround a vydali sa na dobrodružnú plavbu po Dunaji. V bielom žiarili influenceri, medzi ktorými sa objavila aj šéfredaktorka známeho módneho magazínu Eva Blahútová. Svoj biely outfit doplnila veľkými štýlovými okuliarmi luxusnej značky.

Medzi pozvanými bola aj fashion influencerka @fashionspy  Mirka Dobiš s manželom, ktorá prišla v bielom ležérnom kostýme s obrovským klobúkom, ktorý jej módnej kreácii dodával dovolenkový šmrnc.  Krásne slovenské influncerky SisaKr a Ewinqa55 si užívali naplno plavbu aj elegantné kvetinové šperky, darčeky od flowertherapy.

Trojica ešte stále úradujúcich Miss Slovensko Sophia Hrivňáková, Sylvia Šulíková a Jana Vozárová si tiež prišli užiť slnečný deň. Svoje sociálne siete zaplavili množstvom atmosferických fotiek a videí. Počas vyhliadkovej jazdy na Dunaji si hostia vychutnali výhľad na Bratislavský hrad, Hrad Devín a na záver aj na nábrežie známeho obchodného centra, ktoré sa v týchto dňoch opäť rozrástlo.

Ľadové osvieženie padlo vhod

Po ukotvení speedboatov čakalo na túto Ice Club partiu pestré občerstvenie a správne zachladené bublinky s ľadom, ovocím a mätou Hubert Ice Club, ktoré v horúcom dni skvele osviežili celú posádku. Predzvesťou letnej sezóny bola aj jedna z najobľúbenejších hodín fotografov nazývaná aj „golden hour“. Nenechala si ju ujsť ani známa fotografka a tvorkyňa podcastov Dáša Šimeková, ktorá dokonale zachytila letnú atmosféru na petržalskej strane Dunaja.

Letná sezóna bola zahájená presne tak ako sa patrí. Májový deň sa niesol v uvoľnenom duchu, kde sa zábavou, dobrodružstvom a chutnými drinkami nešetrilo. www.najnapoje.sk

FOTO: Daša Šimeková

Share