ZDRAVIE

Rozvoňajte svoje obydlia vôňou malín & Frosch v novom šate

rozvonajte-svoje-obydlia-vonou-malin-frosch-v-novom-sate

Tak ako je jar prísľubom nového, čistého a voňavého, prichádza v týchto dňoch značka Frosch s novými obalmi svojich produktov malinovej rady. Jednak sú ešte viac ekologické, a naviac účinne pomôžu vyčistiť a prevoňať vaše domovy. Frosch je teda po novom v stopercentne  recyklovateľných fľaškách, ktoré sú transparentné a uľahčujú ďalšiu recykláciu. Automatickou súčasťou produktov značky Frosch je už potom Certifikácia EÚ Ecolabel. Jarné upratovanie so zelenou žabkou vám tak prevonia a vyčistí nielen vaše domovy, ale urobí dobre aj na duši a srdci, pretože byť bližšie k prírode, to stojí vždy zato. Súprava čistiacich prostriedkov s vôňou osviežujúcich malín obsahuje prípravok na umývanie riadu, univerzálny čistič, prípravok na umývanie toaliet aj čistič vodného kameňa s malinovým octom. Jednotná vôňa všetkých prípravkov umocní vôňu a pocit čistoty.

„Ovocný nádych malín vytvára osviežujúcu a povzbudzujúcu atmosféru. Povzbudzuje vitalitu a šťastie, dodáva energiu. Preto si myslím, že sa táto vôňa našich ekologických prípravkov stretla s takým ohlasom u našich zákazníkov,“ uvádza Anna Stoklasová, brand manažérka spoločnosti Melitta ČR s.r.o., distribútora značky Frosch pre český a slovenský trh. „Značke Frosch je potom nutné pripísať a oceniť veľké úsilie s akým k vývoju svojich produktov pristupuje. A to tak, aby nám všetkým stálo zato prírodu chrániť, a mať pri tom dobrý pocit a čistý domov,“ dodáva Anna Stoklasová.

Frosch Čistič vodného kameňa s malinovým octom

Prípravok je opatrený praktickým rozprašovačom. Zbaví Vašu kúpeľňu usadeného vodného kameňa a ďalších nečistôt vďaka sile koncentrovaného malinového octu.  Pokiaľ budete mať po ruke tento ekologický čistič vodného kameňa, pôjde to ľahko a rýchlo. Vďaka účinnému zloženiu s malinovým octom a prírodnými kyselinami rýchlo odstráni nečistoty aj veľmi silné usadeniny vodného kameňa. Je ideálny na čistenie umývadiel, spŕch, vaní alebo kachličiek. Okrem čistoty sa postará aj o žiarivý lesk a zanechá krásnu vôňu čerstvých malín. Odporúčaná cena: 4,32 EUR.

Frosch Univerzálny čistič Malina

Čistí, odvápňuje a zanecháva dlhotrvajúci lesk v kúpeľni, v kuchyni alebo na keramických podlahách. Vďaka receptúre obsahujúcej malinový ocot univerzálny čistič odstraňuje usadeniny vodného kameňa, nečistoty, škvrny od vody aj zvyšky mydla. Zaisťuje dlhotrvajúci lesk bez šmúh a zanecháva príjemnú vôňu čerstvých malín. Produkt je po použití úplne biologicky rozložiteľný. Fľaša je vyrobená zo 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovateľná. Produkt je vegánsky a neobsahuje mikroplasty. Odporúčaná cena: 3,20 EUR.

Frosch WC gél

O čistotu toalety sa postará WC gél, ktorý dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný aj močový kameň. Hľadáte účinný prírodný prostriedok na čistenie toalety, ktorý je šetrný k prírode a príjemne vonia? Potom by vašej pozornosti nemal uniknúť ekologický WC gél s obsahom malinového octu. Môžete sa spoľahnúť na to, že odstráni nečistoty, pohltí nepríjemný zápach a Vašu toaletu prevonia vôňou čerstvých malín. Výrobku bol udelený Certifikát EÚ Ecolabel. Prírodné zloženie s malinovým octom účinne odstraňuje aj ťažko odstrániteľné škvrny, vodný a močový kameň z celej toaletnej misy a horných okrajov. Odstraňuje nepríjemné zápachy a zanecháva jemnú malinovú vôňu. Vďaka šetrnému prírodnému zloženiu je toaletný gél vhodný aj pre domácnosti s vlastnými čističkami vody. Fľaša je vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu a po použití je opäť recyklovateľná. Výrobok je vegánsky a neobsahuje mikroplasty.  Odporúčaná cena:   3,44 EUR.

Frosch Prostriedok na umývanie riadu Malina

Prostriedok s pH neutrálnym zložením je šetrný k Vašim rukám. Vďaka koncentrovanej receptúre odstraňuje aj silnú mastnotu a nečistoty. Zanecháva čistý a lesklý riad s príjemnou vôňou. Odporúčaná cena: 2,80 EUR.

Všetky výrobky značky Frosch dostanete aj na e-shopu: frosch-eko.cz

Share