KRÁSA

Nehľadáme ideál krásy, hľadáme osobnosť!

nehladame-ideal-krasy-hladame-osobnost

Nový ročník Miss Slovensko 2023 štartuje s novou víziou, filozofiou aj novými pravidlami. Od 12. decembra 2022 je spustené elektronické prihlasovanie do súťaže pre slovenské dievčatá, ktoré majú ambíciu a potenciál stať sa „Novými slovenskými Miss“.

Už nehľadáme ideál krásy, hľadáme osobnosť! To je naša nová stratégia a vízia “ uviedol Michael Kováčik a pokračoval vysvetlením. „Klasické súťaže krásy dlhé roky hľadali a predstavovali „Kráľovné krásy“ a sú dlhodobo spájané s ideálnymi mierami. Dnes je však treba myslieť na subjektívny pohľad, pretože ideál krásy dnes už neexistuje. Tá skutočná výnimočnosť a charizma vychádza z osobnosti,  je to energia, potenciál, ktorý je mnohokrát ukrytý. My hľadáme diverzitu, čiže rozmanitosť a rôznorodosť. Filozofia a trendy nového ročníka Miss Slovensko sú teda o osobnostiach. V súťaži Miss Slovensko 2023 už nehľadáme klasickú kráľovnú krásy, ale hľadáme Miss, ktorá bude celou svojou bytosťou hodnotným vzorom pre ostatné slovenské dievčatá a ženy“  uviedol informácie o novej vízii Miss Slovensko riaditeľ súťaže Michael Kováčik.

Čo je cieľom a aký význam má organizácia súťaže Miss Slovensko 2023

Vďaka súťaži Miss Slovensko sa počas 26. rokov existencie otvorili brány neobmedzených možností mnohým víťazkám aj finalistkám. Stali sa podnikateľkami, profesionálnymi modelkami, influencerkami, stylistkami, jednoducho úspešnými ženami v rôznych oblastiach módy, médií, obchodu. Nová súťaž Miss Slovensko 2023 je projekt nových aktuálnych trendov a jej cieľom je objavovať dievčatá, ktoré majú snahu niečo dokázať a byť  inšpiráciou pre ďalšie mladé dievčatá. Musia byť zdravo ambiciózne, mať vysoké nielen IQ, ale aj EQ a nájsť v sebe silnú energiu, ktorú budú vedieť využiť nielen vo svoj prospech, ale aj v prospech spoločnosti.

Čo prinesie takáto súťaž finalistkám a víťazkám, prečo by sa mali slovenské dievčatá prihlásiť

Miss Slovensko je odrazový mostík a životný štart pre finalistky, ktoré majú snahu rozvíjať sa a pracovať na sebe. Samotná súťaž je precízny 4-mesačný proces vzdelávania,  individuálnej práce s dievčatami, ktoré naučíme všetko o etikete, ako vystupovať v spoločnosti, ako komunikovať, ako vystupovať pred kamerou. Jednoducho, dodáme im sebavedomie a ukážeme, čo všetko môžu využiť pre svoj rozvoj. My hľadáme diverzitu, dievčatá, s rôznymi typmi postáv, slečny z celého Slovenska. Pretože každá z nich je originál. A krásu hľadáme v ich energii, empatii, charizme a v celkovom správaní a vystupovaní.

Finalistkám Miss Slovensko umožníme využiť čo najviac ich potenciál, poskytneme im možnosti a príležitosti osobnostného rozvoja. Zdokonalíme ich v oblasti komunikácie, stylingu, prezentácie, doplníme jazykové zdatnosti, influencerské zručnosti, zosúladíme ich celkový štýl.

Úvodná časť  nového ročníka sa opäť koná výlučne online formou a má rovnaké pravidlá ako v predchádzajúcich rokoch. Záujemkyne o priamy postup do semifinále môžu posielať svoje prihlášky prostredníctvom formuláru, ktorý je zverejnený na stránke www.miss-slovensko.sk. Elektronické dotazníky, ktorých súčasťou musí byť aj minútová videovizitka, sú jedinou možnosťou, ako urobiť krok vpred a postúpiť do januárového semifinálového kastingu.

Podmienky prihlásenia  sú nasledovné: dievčatá musia mať v deň finále, 20.mája 2023 vek 18-26 rokov, musia byť slobodné, bezdetné a mať slovenskú štátnu príslušnosť. Na základe elektronických prihlášok, ktorých uzávierka je 22.januára 2023, vyberie porota pod vedením Michaela Kováčika semifinalistky.  Tie sa následne stretnú 29. januára na semifinálovom kastingu, z ktorého vzíde nová finálová dvanástka.

Víťazka 27. titulu MISS SLOVENSKO získa honorovanú zmluvu s organizátorom LGM Production, postup na svetovú súťaž a získa mnohé atraktívne ceny. Počas jedného roku bude môcť využívať prémiový osobný automobil DS4 od spoločnosti DS Automobiles. Tento model sa vyznačuje výnimočným charizmatickým dizajnom, za ktorým stoja bezkonkurenčné znalosti a vyspelé inteligentné technológie.

Víťazka tiež získa exotickú dovolenku pre 2 osoy od Cestovnej kancelárie Hydrotour a pocestuje do Senegalu, očarujúcej krajiny pretkanej kilometrami rozprávkových piesočných plážı́ lemovaných palmami a nádhernými scenériami saván s posvätným stromom baobab.

Počas finále  bude zvolená aj I. a II. vicemiss Slovensko 2023. Diváci si svojim hlasovaním vyberú finalistku, ktorá získa titul EVA Miss Sympatia.

Finalistky absolvujú kontinuálne niekoľko sústredení a workshopov v zahraničí i na Slovensku: v Prahe v NH Collection Prague Carlo IV, vo Vysokých Tatrách v Hoteli Hills, v Bratislave v DoubleTree by Hilton a dokonca aj v exotickej destinácii s cestovnou kanceláriou Hydrotour. Na týchto stretnutiach finalistky absolvujú workshopy spoločenskej etikety, influencerských zdatností, stylingu, beauty a mediálne tréningy.

Partneri projektu Miss Slovensko 2023:

Organizátori: LGM Production v spolupráci s Oklamčák Production a TV JOJ

Hlavní reklamní partneri: Dental Institute Dr. Piteková, DS Automobiles, GOSH Copenhagen, DoubleTree by Hilton Bratislava, CK Hydrotour, AquaCity Poprad, Crypto Investment, Euro MAX Slovakia;

Oficiálny sekt: Hubert Grand;

Reklamní partneri: LORETTA® wedding jewellery, DNA Beauty, The Bridge – English Language Centre, Klinika estetickej medicíny MAZREKU medical, Women´secret, Fors-stav, R-media

Oficiálne plavky: RELLECIGA; Oficiálna obuv: Steve Madden Slovakia; Oficiálni dodávatelia: svadobný salón WEM, Chez Balzac, DEMI šport;

Hlavný mediálny partner: EVA – hriešne dobrá; Mediálni partneri: Rádio Europa 2, denník Šport, auto motor a šport, tlačová agentúra SITA a BigMedia.

www.miss-slovensko.sk

Share