KRÁSA

Čím privítali celebritných hostí jesenné Bratislavské módne dni?

cim-privitali-celebritnych-hosti-jesenne-bratislavske-modne-dni

Dlho očakávaná módna udalosť roka sa ani tentokrát nezaobišla bez exkluzívnych hostí. Čakalo ich GRANDiózne privítanie!

Historická budova Národnej rady SR hostila 7. a 8. septembra 2022 už 17. ročník najprestížnejšieho módneho podujatia. Prominentní hostia vstupovali do historickej budovy NRSR po červenom koberci za sprievodu bleskov fotoaparátov. No to nebolo všetko!

Slovenská móda, slovenské bublinky

Čaro chvíľ strávených na jesenných Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz umocnilo aj privítanie hodné tejto príležitosti. Hneď pri vstupe si mohli hostia vychutnať ikonický nápoj, ktorý už takmer 200 rokov nechýba na významných spoločenských udalostiach.

Večery plné dojmov a prehliadok najnovších modelov z tvorby Jany Pištejovej, Jany Jurčenko, Zuzany Hakovej, Poner, Rozbora Couture či Radovany Svýbovej obohatili každého, kto na tohtoročné BMD zavítal.

Nechýbali ani autorské práce študentov módnej tvorby a mladých módnych návrhárov, ktorí aj prostredníctvom Bratislavských módnych dní získavajú možnosť zaradiť sa medzi slovenskú módnu špičku.

Počas oboch dní plných módy a štýlu z dielne stálic slovenskej módnej tvorby i nováčikov hosťom robili spoločnosť lahodné slovenské bublinky. O spríjemnenie bohatého programu sa postaral elegantný Hubert GRAND z kolekcie exkluzívnych slovenských sektov Hubert.

Ozdobou BMD boli aj víťazky súťaže MISS Slovensko. So šarmom a eleganciou si vychutnali príležitosť predviesť modely slovenských módnych návrhárov a o svoje dojmy sa Sophia Hrivňáková (@sophia_hrivnak)  a Jana Vozárová (@jana.vozar) podelili s fanúšikmi na sociálnych sieťach. O tom, ako si BMD užívali známi slovenskí influenceri ako @vegetarianboy, @jankatopanka či @viktoria.podm, ktorá si Bratislavské módne dni užila aj ako modelka na móle.

Počas prvého dňa sa im podarilo zladiť s jedným zo sektov z najnovšej kolekcie Grand. Súčasťou tejto milej náhody sa stala aj ambasádorka značky Hubert Mirka Dobiš (@fashionspy), ktorá na prvý z Bratislavských módnych dní tiež zavítala v ružovom outfite! O dôvod viac, aby si s krásnymi dámami a krásnym sektom pripil aj generálny riaditeľ HUBERT J. E. Peter Krúpa! BMD si patrične užívali aj známi slovenskí influenceri ako @vegetarianboy, @jankatopanka či @viktoria.podm.

Už teraz sa mnohí z tohtoročných hostí tešia na jarnú edíciu Bratislavských módnych dní. Väčšina módnych nadšencov si už rozlúčku s jarou a letom bez BMD ani nevie predstaviť!

 Foto: Daša Šimeková

Share