ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Jednoducho brilantné prémiové WC bloky pre všestrannú čistotu a lesk

objavte-henkel-inovaciu-posledneho-desatrocia

Každotýždenné upratovanie domácnosti je nevyhnutnosť, ktorú málokto z nás robí s nadšením. Najmä umývanie kúpeľne a toalety nepatrí k práve obľúbeným činnostiam. Uľahčite si však udržiavanie čistoty a sviežosti vašej toalety s vôbec prvými Henkel gélovými WC blokmi – Bref Brilliant Gel All in 1. Tie sa vďaka špeciálnej gélovej technológií postupne uvoľnujúa každým spláchnutím doprajú vašej toalete jemnú vôňu inšpirovanú luxusnými parfumami.

Nové prémiové WC bloky Bref Brilliant Gel vďaka účinnej aktívnej pene a inovatívnej gélovej štruktúre nielenžedôkladne čistia toaletu s každým spláchnutím a chránia ju pred usadzovaním nečistôt, ale taktiež poskytujú sviežosť a pôsobivý lesk.Gél sa uvoľňuje postupnezo spodnej strany košíčka po prúde vody a tým WC blok vyzerá v toalete stále ako nový.Vďaka hladkej štruktúre košíčka sa tiež nemusíte obávať zachytávania neželanýchzvyškov. Navyše sa predĺži starostlivosť o toaletu, keďže nový gélovýblok vydrží o 20% viac spláchnutí*, takže ho nemusíte tak často meniť. Rovnako, ako ostatné rady, majú aj nové WC bloky Bref Brilliant Gel košíček vyrobený z recyklovaných plastov a väčšia časť ich obalu je recyklovaná aj recyklovateľná.

Nové gélové prémiové WC bloky Bref Brilliant Gel sú k dispozícii v troch vôňach:

• Arctic Ocean

• Spring Rain

• Magic Breeze

Nové prémiové WC bloky Bref Brilliant Gel sú k dispozícií v obchodoch vo veľkostiach Single / Duo / Trio. Odporúčaná cena za single prevedenie je 2,49€.

*V porovnaní s tuhým WC blokom Bref Power Aktiv.

Share