ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Zbierka nových Motýľov je aj zbierkou zážitkov

zbierka-novych-motylov-je-aj-zbierkou-zazitkov

Zberateľské vášne môžu byť rôzne, niekto zbiera mince, niekto známky. Niekto našiel záľubu v kolekciách krabičiek od zápaliek, magnetkách, starých odznakoch alebo pohľadniciach. Zbierka motýľov bývala kedysi exkluzívnou zámienkou k nalákaniu slečien. Súčasným hitom je však zbierka Motýľov s veľkým „M“! Spojte si aj vy pestrú paletu farebných Motýľov na obaloch vín s vlastnými originálnymi zážitkami.

Každá farba v nás vyvoláva inú náladu a spája sa s rôznymi emóciami. Jedna je vhodná k príjemnému odpočinku, druhá prebúdza vášeň, ďalšia je stelesnením optimizmu a je tak ideálna k chvíľam, kedy sa chceme baviť s priateľmi. Stačí nechať sa viesť farbami a prežiť pestré leto. Zbierka Motýľov je totiž aj zbierkou zážitkov… Ktorá farba a aký Motýľ bude pre váš zážitok ideálny?

Zbierka červených motýľov vhodná pre posedenie na terase:  

Motýľ Tramín červený, Motýľ Merlot 

Hrejivé lúče slnka dopadajú na terasu a posedenie s partnerom môže doladiť k dokonalosti snáď už iba pohárik vína. Letná žiara perfektne doplní fľaša s červeným Motýľom. Červená je farba žiariaceho slnka, zlepšuje náladu, prebúdza vášeň a znásobuje zmyslové zážitky. K spoločnému popoludniu, ktoré sa pomaly prehupne do noci, sa žiadna iná farba nehodí viac. Červená zároveň podporuje vitalitu a nabáda k realizácii vašich plánov. Preberte pri poháriku vína, kam sa spoločne vydáte alebo napríklad ako si ďalej zútulníte váš byt.

Váš fialový motýľ pre novú záľubu – koníček: Motýľ Rulandské šedé

Láka vás vyskúšať si nový koníček? Tvorenie na hrnčiarskom kruhu, drevorezba, nový druh marmelády alebo už dlho pozorujete to prázdne plátno v rohu izby? Dajte si pohár fialového Motýľa a naplánujte, do akého projektu sa potom pustíte. Fialová je totiž symbolom kreativity a tvorivej sily. Prináša inšpiráciu a podporuje fantáziu a odvahu odhodlať sa skúsiť niečo nové! A pretože je farbou mystiky a kúziel, na úspech projektu nebudete čakať dlho.

Zelené motýle a piknik v prírode: Motýľ Sauvignon Blanc, Motýľ Veltlínske zelené, Motýľ Svätovavrinecké

Zelená je farbou rovnováhy a pokoja. Nie je divu, že je univerzálnym symbolom prírody a je spájaná s regeneráciou a načerpaním nových síl. Tak zbaľte štýlovo fľašu zeleného Motýľa a vyrazte s dekou na piknik! Vedeli ste, že okrem priateľstva a pocitu spolupatričnosti povzbudzuje zelená taktiež chuť do jedla? Na piknik je tak ideálnou voľbou.

Modré motýle pre pohodu a oddych: Motýľ Rizling, Motýľ Rosé, Motýľ Modrý Portugal

Vrátili ste sa z letného výletu alebo z popoludnia pri vode príjemne unavení a teraz máte náladu na poriadnu dávku odpočinku? Modrá farba má relaxačné účinky a je spájaná so spokojnosťou a harmóniou. Oddajte sa s pohárom modrého Motýľa tomu, čo vám prináša pokoj a potešenie. Bude to počúvanie obľúbenej hudby, vrátite sa k zamilované knižke, alebo si pustíte príjemný film? Každopádne to bude úžasný relax!

Žlté motýle a stretnutia s priateľmi:  Motýľ Chardonnay, Motýľ Müller Thurgau, Motýľ Cabernet Sauvignon 

Žltá reprezentuje optimizmus, veselosť a radosť. Vyvoláva emócie a pocity, rovnako ako keď je zamračené a vyjde slniečko. Prináša uvoľnenie a pocit súladu, teda presne to, čo je kľúčové pre stretnutia s priateľmi. Na podvečerné stretávky s okruhom vašich blízkychsi prineste fľašu žltého Motýľa, na výber máte hneď tri varianty.

Oranžové motýle a chvíle s úsmevom: Motýľ Rizling Vlašský, Motýľ Zweigeltrebe

Celý rok by mal byť popretkávaný zábavou a dobrou náladou!  Chcete sa aj vy viezť na vlne optimizmu? Obklopte sa oranžovou! Práve tá je totiž farbou energie a života. Rozžiarte seba i svoje okolie svojím očarujúcim úsmevom. Príjemné chvíle pohody, zábavy a radosti doveďte k dokonalosti pohárom oranžového Motýľa.

Ružové popoludnie s kamarátkou: Motýľ Muškát Ottonel

Ružová symbolizuje súdržnosť vzťahov a lásku. Nielen tú partnerskú a romantickú, ale aj hlboké city k ďalším blízkym. A jednou z najbližších osôb býva najlepšia kamarátka. Povedzte si pri pohári ružového Motýľa, čo je vo vašich životoch nové, a preberte všetky radosti a strasti všedného dňa. Ružová údajne podporuje aj chuť na sladké. Pripravte sa a prekvapte obľúbeným zákuskom. 

Noc pod hviezdami s bielym motýľom: Motýľ Rulandské biele

Biela farba symbolizuje vznešenosť, čistotu, jas a nové začiatky. Pribaľte so sebou fľašu bieleho Motýľa na večer strávený pozorovaním oblohy posiatej hviezdami. Ak niektorá z nich bude práve padať, myslite na svoje tajné priania. Biela je farba pravdy. Položte si otázku a odpoveď sa vám zjaví sama.

Nové, atraktívne dizajnové prevedenie obľúbených vín zo série Motýľov robí priam zberateľské kúsky. Trúfnete si zozbierať ich všetkých? Prijmite výzvu a vychutnajte si špeciálnu jesennú zľavu 15 % na všetky nové dizajny fliaš v e–shope www.najnapoje.sk.

Share